Oblicza magii

Program „Oblicza Magii”
Pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w magicznym Show “ Oblicza Magii” będącym unikatem w skali naszego kraju.

Projekt ten obejmuje połączenie 60-cio minutowego przedstawienia scenicznego wraz z niezwykłym 30-sto minutowym spotkaniem warsztatowym.
Przedstawienie łączy zachwycające widowisko, w którym zobaczą Państwo wszystko to, co najlepsze zawarte w spektaklu Magic Show czyli nowoczesne, widowiskowe Duże Iluzje połączone z doskonałą grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, ubarwione odpowiednią oprawą muzyczną, efektami świetlnymi i dymowymi wraz z oryginalną, dydaktyczną częścią będącą spotkaniem warsztatowym, które ukaże widzom, że iluzja łączy w sobie wiele różnych dziedzin i form zarówno artystycznych( teatr, muzyka, choreografia), nauk ścisłych ( fizyka- głównie optyka) oraz psychologię, a w szczególności sugestię czyli umiejętność odwracania i skupiania uwagi.
W trakcie tej części spotkania widzowie dowiedzą się także w jaki sposób powstał czarny teatr i jaki wpływ miała iluzja na jego ewolucję, a także czym był „Gang Magików” i jaki miał wpływ na losy II wojny światowej.
Takie połączenie zarówno wieloletniego doświadczenia scenicznego, spektakularnych Dużych Iluzji oraz nietypowego spotkania warsztatowego stawia iluzjonistę Rafała Mulkę w ścisłej czołówce polskich iluzjonistów.